پودر لباسشویی تست در ساخت استخوان مصنوعی بکار رفت

در این ماشین‌ها هر نوع ماده شوینده اعم از پودر لباسشویی تست، مایع سفیدکننده و نرم‌کننده را در قسمت‌های خاص خود در کشو قرار می‌دهیم و به‌طور خودکار وارد لباسشویی می‌شوند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در شستن لباس ها باید به آن توجه کرد میزان مواد شوینده ریخته شده در دستگاه است. میزان پودر شوینده در تمیزی لباس و سلامت ماشین لباسشویی و لباس ها نقش حیاتی دارد.

حتما پیش آمده که بعد از شستن لباس‌هایتان از تمیزی آن راضی نبودید. لباس های کثیف می تواند نشان دهد که مقدار مواد شوینده کافی نبوده است.

از طرفی وجود لکه های سفید روی لباس یا محفظه ماشین نشان می دهد که مقدار ماده شوینده خیلی کم است و از الیاف لباس و محفظه ماشین لباسشویی شسته نمی شود.

استفاده بیش از حد از پودر لباسشویی می تواند آسیب بسیار شدیدتری به دستگاه وارد کند. به عنوان مثال، ته نشین شدن مقدار اضافی پودر در زیر سینک لباسشویی باعث ایجاد کپک و بوی بد در محفظه شستشو می شود.

در چنین شرایطی با هر بار شستشو میکروب های بیشتری جذب لباس شده و احتمال ایجاد حساسیت های پوستی افزایش می یابد. برای اینکه بدانیم چه مقدار پودر در ماشین لباسشویی بریزیم، باید چند نکته را در نظر داشته باشیم.

حجم لباس و سختی آب. هر چه میزان کثیفی، اهمیت لباس یا سختی آب بیشتر باشد، پودر بیشتری باید در ماشین لباسشویی ریخته شود.

معمولاً یک پیمانه پودر لباسشویی برای لباس های کثیف و بزرگ که ماشین لباسشویی را پر می کنند کافی است. اما اگر لباس لکه خاصی نداشته باشد یا ظرفیت ماشین لباسشویی نصف شود، نصف پیمانه پودر برای شستن لباس کافی است.

استفاده نادرست از ماشین لباسشویی می تواند هزینه تعمیر قطعات آن را افزایش داده و طول عمر دستگاه را کاهش دهد. توجه به چند نکته ساده مانند حجم لباس داخل دستگاه و استفاده از مواد شوینده مناسب می تواند عمر آن را افزایش داده و از آن مراقبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *